Ärksate inimeste eestvõtmisel organiseeriti Põlvamaa sõpruspiirkonda Kulikivkasse Ukrainas järjekordne abisaadetis. 13. jaanuaril anti see üle. Saadetise viisid kohale Leo Kütt, Toomas Heering, Mihkel Peedimaa ja Põlva Rotary Klubi liige Jaan Konks, Aitäh teile 😊
🍀Sellel korral tegime koostööd Leo Kütiga Räpinast, kes oli selle projekti eestvedaja. Eeltööd algasid juba sügise hakul, kus selgitati välja, millest kõige rohkem puudust tuntakse. Erilise tähelepanu all oli kohalik lasteaed Karikakar, kuhu hakati komplekteerima köögitehnikat.
🍀Rahastajateks olid Põlvamaa inimesed, klubid, vallad, rahvamajad, Põlva Coop, Naiskodukaitse Põlva ringkond, Põlva Lions klubi, Räpina Paberivabrik, Põlva Term, Räpina Lasteaed Vikerkaar jpt ning meie, Põlva Rotary Klubi.
🍀Seekordse abi koguväärtus oli ligi 35 tuhat eurot.
🍀Meie klubi panustas 3 generaatori, akupanga ja kahe kastitäie Led-pirnidega, kokku circa 4500 eurot. Veel läksid klubi poolt teele lisaks praktilisele vajadusele ka hingesoojust sisaldavad pakid: pehmed villased sokid ja kindaid, laste talveriideid, pea 5 kg omavalmistatud ja kaunistatud piparkooke ning 36 kg komme.
Edasised plaanid on meil mõtetes olemas.
Uute tegudeni!